دبیرستان دخترانه هیئت امنایی هوشمند سید رضا تقوی نیا
معرفی اعضاء  
 
 
 
گزارش مصور جلسات   
 
 
جلسه شماره 1 در تاریخ 99/08/17 ساعت 11 صبح در فضای مجازی با حضور مدیر و معاون پرورشی و اعضاء منتخب برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است :
انتخاب رئیس، معاون و منشی ( هیئت رئیسه ) - ایجاد حس رقابت بین کلاس ها در امر مشارکت در کلاس های مجازی - بررسی نقاط قوت و ضعف مدرسه از نظر دانش آموزان - ارائه ایده های مفید جهت بهبود روند فعالیت های مدرسه
 
 
 
جلسه شماره 2 در تاریخ 99/08/26 ساعت 6 بهدازظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است :
برنامه ریزی و تشویق و ترغیب اولیاء به شرکت در انتخابات مجازی انجمن اولیاء و مربیان در وب سایت مدرسه
 
 
 
 
جلسه شماره 3 در تاریخ 99/09/04 ساعت 6 بعدازظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است :
تشکیل کمیته های متوسطه ( ادبی - رسانه و فضای مجازی - هنرهای دستی تجسمی - فیلم کوتاه - قرآن ) و عضوگیری در این کمیته ها - شناسایی استعدادها و تشویق و جذب دانش آموزان مستعد جهت شرکت در مسابقات فرهنگی و هنری منطقه
 
 
 
جلسه شماره 4 در تاریخ 99/09/12 ساعت 5 بعدازظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است :
هریک از اعضای شورای دانش آموزی به عنوان سرگروه، یکی از رشته های مسابقات را به عهده بگیرد و در گروه خود، دانش آموزان را ارزیابی کرده و از آنان نمونه کار بگیرند.
 
 
 
جلسه شماره 5 در تاریخ 99/09/23 ساعت 6 بعدازظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء  برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است :
برنامه ریزی جهت برگزاری هرچه بهتر مناسبت های پیش رو ( میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار - شب یلدا )
 
 
 
جلسه شماره 6 در تاریخ 99/10/06 ساعت 6 بعدازظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء  برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است :
برگزاری مسابقات نقاشی، ساخت کلیپ و نماهنگ و دلنوشته به مناسبت ایام فاطمیه و اولین سالگرد سردار سلیمانی - ارسال لینک زیارت مجازی مزار شهید قاسم سلیمانی
 
 
 
جلسه شماره 7 در تاریخ 99/11/04 ساعت 5 بعدازظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است :
برنامه ریزی جهت برگزاری ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی و روز مادر
 
 
 
جلسه شماره 8 در تاریخ 99/11/28 ساعت 6 بعدازظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است :
طرح ایده های نو برای برگزاری میلاد حضرت علی (ع) و روز پدر - فراخوان پویش جمع آوری درب بطری جهت خرید ویلچر برای نیازمندان
 
 
 
جلسه شماره 9 در تاریخ 99/12/18 ساعت 6 بعد از ظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است:
برنامه ریزی جهت برگزاری باشکوه جشن های عید مبعث، نیمه شعبان و عید نوروز
 
 
 
جلسه شماره 10 در تاریخ 1400/02/04 ساعت 5 بعد از ظهر در فضای مجازی با حضور اعضاء برگزار گردید. مصوبات این جلسه به شرح زیر است:
برگزاری با شکوه جشن روز معلم و تقدیر شایسته از معلمان گرانقدر
 
 
 
معرفی اعضاء